Naziv poslovnog subjekta:
D&D APARTMANI I RESTORAN
Kampor 321,
Rab
51280
Županija Primorsko-goranska E-mail Kontaktirajte nas
Kontakt osoba Marinko Halović
Županija Primorsko-goranska E-mail Kontaktirajte nas
Kontakt osoba Marinko Halović
https://dnd-rab.com/ |
https://www.ekvarner.info/d_d-apartmani-i-restoran/ |
O NAMA
D&D apartmani i restoran smješteni su u Kamporu na otoku Rabu i prestavljaju pravi mali raj za svakog posjetitelja!
Smještaj s bazenom, Rab
Nudimo vam smještaj u komfornim apartmanima i sobama uz samu pješčanu plažu Veli Mel. Sva tri naša apartmana sastoje se od kuhinje, blagavaone i kupaone, te dva imaju po dvije sobe, dok je treći studio apartman za dvije osobe. Svaki od apartmana ima balkon ili terasu, te neograničeno korištenje bazena.
Sobe također imaju svoje kupaonice, te dozvolu korištenja bazena, a u cijenu noćenja je uključen i doručak. Parking je osiguran za sve naše goste.

Bistro D&D Rab
U našem bistrou pripremamo raznolika riblja i mesna jela od najkvalitetnijih namirnica. Bilo da se odlučite za vanjski dio restorana s drvenim stolovima i klupama tik uz more ili za ugodan morsko plavi ambijent unutar restorana, sigurni smo da ćete uživati u odličnoj hrani i usluzi našeg ljubaznog osoblja.

Dobro nam došli i dobar tek!
DJELATNOSTI
Prolistajte naš Jelovnik:
POŠALJITE NAM UPIT
"D&D APARTMANI I RESTORAN" se nalazi u ovim kategorijama
-
GASTRO I TURIZAM
-
SMJEŠTAJ
-
TURIZAM
-
UGOSTITELJSTVO I GASTRONOMIJA
-
Accommodation | Alloggio
-
Privatni smještaj
-
Bistro
-
Gostionice
-
Konoba
-
Restorani
-
Best restaurants in Kvarner
-
Sobe i apartmani
-
Bed and breakfast
-
Riblji restorani | Fish restaurant
-
Kvarnerska, primorska i mediteranska kuhinja
-
Grill | Jela s roštilja
bistro, najam apartmana, apartmani, najam soba, sobe, smještaj s bazenom, accommodation with swimming pool, rooms, apartments, riblja i mesna jela, Rab